Landbruk Nordvest SA

Levande kunnskap Levande landbruk

Viktige telefonnummer


Avløysing      46424400

Rådgiving      92800888

Byggtegning  40002386

Hovedkontor  71692310

Telefax         40118019


Meir kontaktinfo trykk her

Generell informasjon

Besøksadresse
Landbruk Nordvest
Sunndalsøra:
FK i Hovsvegen 25
Valldal: Valldal Grønt
Volda: Rådhuset i Volda
Elnesvågen: FK på Eidem
Molde:
FK i Fannestrandsvegen 63


Postadresse
Landbruk Nordvest
Hovsvegen 25
6600 Sunndalsøra


Alle timelister sendes til hovedkontoret på Sunndalsøra:

Landbruk Nordvest

Hovsvegen 25

6600 Sunndalsøra

e-post: tenester@lr.no

tlf: 46 42 44 00

faks: 401 18 019

 

E-postadresser

Avd. Rådgiving

nordvest@lr.no

 

Avd. Landbrukstenester

tenester@lr.no

 

Direktenummer og
e-postadresser til ansatte finner du under menyvalget

Om oss/kontakt.

Kontor

Navn

Arbeidsfelt

 Telefon/ Epost

 LANDBRUK  NORDVESTHovedkontor    71692310  fax: 40118019
  

Avd.Landbrukstjenester


464 24 400
tenester@lr.no

Avd.Rådgiving

928 00 888                                     nordvest@lr.no

Sunndalsøra

Ivar Bakken 

Daglig leder

906 03 561
ivar.bakken@lr.no
 

Gerd Gunnerød

Rådgiver, adm.

909 98 479
gerd.gunnerod@lr.no
 

Marit Bjerkeset

Økonomiansvarleg

415 68 710
marit.bjerkeset@lr.no
 Selma Cowan

Avdelingsleder

926 83 940
selma.cowan@lr.no
 

Sivert Mauset

Rådgiver landbruksøkonomi

992 31 393
sivert.mauset@lr.no
Aure/Tustna

Gunn Randi Fossland

Rådgiver

958 74 243
gunn.randi.fossland@lr.no

Tingvoll

Maud Grøtta 

Rådgiver

958 47 893
maud.grotta@lr.no

 

 

Elnesvågen

Ingvild Skjørsæter

Landbrukstjenester

452 92 001
ingvild.skjorsaeter@lr.no

Sverre Heggset

Rådgiver

971 45 445
sverre.heggset@lr.no
 

Oddbjørn Kval-Engstad

Rådgiver

995 46 503
oddbjorn.kval-engstad@lr.no

 

Molde 

Jon Kvisvik

Bygningsteknisk planlegger

930 79 191
jon.kvisvik@lr.no
 Bjørn Steinar SkarbøBygningsteknisk planlegger 

906 62 627
bjorn.steinar.skarbo@lr.no
 

Valldal

Jon Geirmund Lied 

Rådgiver 

414 48 779
jon.geirmund.lied@lr.no

Aksel Døving

Rådgiver
957 48 179
aksel.doving@lr.no

Volda

Morten Feiring

Landbrukstjenester 

464 32 050
morten.feiring@lr.no
    
 SEND TIMELISTER PÅ E-POST HER Timelister på telefaks

401 18 019

    

 2013/2014

STYRET I LANDBRUK NORDVEST :

  

Ivar Aae, Averøy

Styreleder

416 23 556
ivar.aae@neasonline.no

Grete Misfjord, Vestnes

Nestleder

954 77 306
misfjordgarden@gmail.com

Odd Harald Solheim, Smøla 

Styremedlem 

911 71 329
oha-so@online.no

Hegelin Waldal,  Norddal

Styremedlem

 913 70 136
hegelin@storstova.no

Knut Strand, Eide

Styremedlem

900 40 244
knut.strand@neasonline.no

 

 

Bjørn Steinar Skarbø

Ansattrepresentant

906 62 627
bjorn.steinar.skarbo@lr.no

Ingvild Skjørsæter

Ansattrepresentant 

452 92 001
ingvild.skjorsaeter@lr.no

Aktivitetskalender

Hydraulisk klauvboks

Vi tar imot bestilling på klauvskjæring:
Tlf. 46 42 44 00.